IPS C More Premium

kr inkl.moms

499 kr/mån, startkostnad 495 kr

14 tilläggskanaler

För att kunna teckna det här kanalpaketet krävs en tv-box från Kalejdo.

Artikelnr: kp-ips_cmore_premium Kategorier: ,

OBS! Kalejdo ombesörjer beställningen, fakturan kommer sedan direkt från tjänsteleverantören.

För IP Swedens kanalpaket tillkommer en distributionsavgift á 42 kr/mån, per hushåll.

Öppna dörren till hela C Mores värld! Med noga utvalda filmer och serier från bland andra HBO Nordic och AMC. Dessutom ett sportpaket med alla matcher från Allsvenskan, Superettan och hela grundserien i SHL. Utan bindningstid!

Information

Startavgift 495 kr
Månadspris 499 kr/mån
Distributionsavgift 42 kr/mån per hushåll
Uppsägningstid 1 månad
Bindningstid 0 månader
Info Kalejdo ombesörjer beställningen, faktura direkt från kanalpaketsleverantör
Faktura Pappersfaktura 45 kr
E-faktura via bank 0 kr
Autogiro 0 kr
Faktura kommer via e-post.
Önskas istället pappersfaktura eller autogiro kontaktar ni IP Sweden direkt.

TV-kanaler

FirstHD 2521156198
HitsHD 3477763342
FotbollHD 1891685971
HockeyHD 3058269985
GolfHD 46517756
LiveHD 409400752
Live2HD 26107513
Live3HD 547490038
Live4HD 229245307
C More Live 5
SeriesHD 2436424269
StarsHD 1307442951
SFkanalen 2072082918
SportkanalenHD 2375238428

IP Sweden

IP Sweden

Om IP Sweden

IP-Sweden erbjuder ett stort urval TV-kanaler, mindre TV-paket och möjligheten att plocka ihop ditt eget favoritpaket. Många av kanalerna kan du även köpa styckvis! Totalt erbjuds 14 olika programpaket med olika tema och för olika behov.

Kundtjänst

Telefon 0300-152 40
E-post: Tryck här

Öppettider
Mån-Fre: 09:00-17:00
Lör-Sön: 11:00-13:00

Lunchstängt 12:00-13:00