IPS C More Stor

kr inkl.moms

349 kr/mån, startkostnad 495 kr

9 tilläggskanaler

För att kunna teckna det här kanalpaketet krävs en tv-box från Kalejdo.

Artikelnr: kp-ips_cmore_sport Kategorier: ,

OBS! Kalejdo ombesörjer beställningen, fakturan kommer sedan direkt från tjänsteleverantören.

För IP Swedens kanalpaket tillkommer en distributionsavgift á 42 kr/mån, per hushåll.

C More Stor är ett brett paket för dig som vill ha lite mer av allt. Internationella storfilmer, succéserier, barnfavoriter och Sveriges bästa drama. Dessutom får du massor av sport. Här finns hockey, fotboll och golf serverat genom våra egna sportkanaler och du kan såklart se mängder av matcher, tävlingar och turneringar i de populäraste sporterna live.

Ingen bindningstid. 1 månads uppsägningstid (nuvarande + en månad)

Information

Startavgift 495 kr
Månadspris 349 kr/mån
Distributionsavgift 42 kr/mån per hushåll
Uppsägningstid 1 månad
Bindningstid 0 månader
Info Kalejdo ombesörjer beställningen, faktura direkt från kanalpaketsleverantör
Faktura Pappersfaktura 45 kr
E-faktura via bank 0 kr
Autogiro 0 kr
Faktura kommer via e-post.
Önskas istället pappersfaktura eller autogiro kontaktar ni IP Sweden direkt.

TV-kanaler

FirstHD 2521156198
HitsHD 3477763342
FotbollHD 1891685971
HockeyHD 3058269985
GolfHD 46517756
SeriesHD 2436424269
StarsHD 1307442951
SFkanalen 2072082918
Sportkanalen HD

IP Sweden

IP Sweden

Om IP Sweden

IP-Sweden erbjuder ett stort urval TV-kanaler, mindre TV-paket och möjligheten att plocka ihop ditt eget favoritpaket. Många av kanalerna kan du även köpa styckvis! Totalt erbjuds 14 olika programpaket med olika tema och för olika behov.

Kundtjänst

Telefon 0300-152 40
E-post: Tryck här

Öppettider
Mån-Fre: 09:00-17:00
Lör-Sön: 11:00-13:00

Lunchstängt 12:00-13:00